Dzień Kobiet

W czwartek 8 marca świętowaliśmy Dzień Kobiet. Specjalnie dla wszystkich pań małych i dużych wystąpił zespół Big Cyc ze swoim przebojem „Bo z dziewczynami…”. Porywający występ wprawił wszystkich w wyśmienity humor, a kandydatkom do tytułu Miss Szkoły 2017/2018 dodał odwagi przed udziałem w wymagających konkurencjach. Dziewczęta musiały wykazać się wszechstronnymi umiejętnościami oraz wiedzą ogólną o świecie, a ich zmaganiom towarzyszył niesłabnący doping publiczności.

Tytuł Miss Szkoły 2017/2018 zdobyła uczennica klasy trzeciej gimnazjum Nicola Lieber, drugie miejsce przypadło Weronice Popandzie z klasy drugiej gimnazjum, natomiast na pozycji trzeciej uplasowała się siódmoklasistka Aleksandra Ruda. Gratulujemy ??