Jesienne Międzyszkolne Konkursy Plastyczne

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 25 wzięli udział w dwóch konkursach o tematyce jesiennej. W pierwszym z nich, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 z Gliwic-Bojkowa, pt. „Dary Jesieni” wzięło udział 4 uczniów z klas: 4bK, 5aP, 6aK, 6cK. I miejsce zdobyła Katarzyna Koj z kl. 6cK, a II miejsce- Wiktoria Marzotko z kl. 5aP. Obie uczennice wykonały prace pod kierunkiem p. Marioli Januś.
W drugim Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Wpadła gruszka do…” w ramach projektu „Trzymaj formę” wzięło udział 7 uczniów z klas: 1aK, 2aP, 2bP, 2bK i 3cK. Konkurs zorganizował Zespół Szkół Specjalnych z Radzionkowa. III miejsce zdobyła Wiktoria Pająk z kl. 2bK- opiekun p. Mariola Januś, a Wyróżnienie- Marta Czyżyk z kl. 3cK- opiekun p. Małgorzata Mendla. Wszyscy uczestnicy otrzymali za wykonane prace nagrody rzeczowe i dyplomy.