Leśna przygoda Przedszkolaków

W dniu 09.02.2016 roku nasze przedszkolaki wzięły udział w warsztatach edukacyjnych o nazwie "Leśna przygoda", które odbyły się C.H Platan w Zabrzu. Wyjątkowe warsztaty leśne, odbywały się w trzech ogromnych grzybach, które stanowiły - wraz z towarzyszącą scenografią "Wioskę Krasnoludków". Całość zaaranżowana była w taki sposób, aby każde dziecko miało wrażenie uczestniczenia w zabawach w środku prawdziwej leśnej wioski, w której scenografia jest autentyczna.  Dodatkową atrakcją warsztatów było spotkanie Królewny Śnieżki i krasnoludków.  W pierwszym grzybku prowadzone były warsztaty pod nazwą „LEŚNE SKRZATY”, gdzie każde dziecko przebywające w Galerii  mogło stworzyć  z masy solnej swojego własnego leśnego skrzata. Drugi grzybek to „LEŚNA KRAINA”- tutaj dzieci tworzyły magiczną leśną krainę korzystając z połączenia różnych technik plastycznych. Do dyspozycji wszystkich dzieci były, między innymi: kolorowy papier, krepa, bibuła, pastele, kredki, farby oraz rośliny, które podkreślały leśny charakter prac.