Podróż za jeden uśmiech do krainy Minionków

Minionki są wśród nas, a na pewno były w ZSO nr 7 w Gliwicach. Odwiedziły nas podczas rodzinnych zajęć integracyjnych „Podróż za jeden uśmiech” do krainy Minionków, które odbyły się 6 kwietnia br.
 
Zajęcia prowadzone były Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Psychomotoryki oraz Metodą Pedagogiki Zabawy.

Dzieci i rodzice podczas radosnej zabawy mieli do wykonania wiele ciekawych zadań m. in.: przemienić się w Minionki- czyli wykonać minionkowe opaski, przećwiczyć orientację w schemacie własnego ciała, wyruszyć do Minionkowej Krainy na chuście, rozpoznawać kolory, segregować porozrzucane piłki wg 4 kolorów, przyczepić Mimionkowi oko z zamkniętymi oczami, pokonać tor przeszkód, huśtać się i jeździć na kocu, zawinąć się w „naleśnik”, zrelaksować się przy masażykach. Na koniec na wszystkie Minionki czekał słodki poczęstunek, to co te żółte stworki lubią najbardziej… banany!!! Zapraszamy na kolejną „Podróż za jeden uśmiech” w przyszłym roku. Ciekawe, gdzie się wybierzemy? :)